26 червня під час випускного балу під назвою "Генерація свободи 2026" відбулося вручення свідоцтв випускникам-одинадцятикласникам про здобуття повної загальної середньої освіти. Зокрема Ігор Собчук, Максим Петрук, Дарина Васильківська та Олександр Булик були нагороджені золотими медалями за високі досягнення в навчанні. Після урочистостей, випускники станцювали свій омріяний вальс, який став символом закінчення безтурботного шкільного життя. Попереду чимало доріг зі своїми перешкодами, але ліцейна родина бажає випускникам щасливої долі та досягнення успіху у всіх починаннях.
Перегляд відео за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=6B-yrDR6jEI
Перегляд фото за покликанням: https://www.facebook.com/photo/?fbid=28135784442695071&set=pcb.28135795156027333&locale=uk_UA